Сергій Нагорняк звернувся до Прем’єр-міністра через відсутність водопостачання у селі Поташ

  • 10.11.2020

У селі Поташ, колишнього Маньківського району, вже понад 10 років не має централізованого постачання води, а цього року через відсутність опадів ще й суттєво впав рівень води в місцевих колодязях.

 «Ситуація з водозабезпеченням в цьому селі близька до катастрофічної! Людям не вистачає води для побутових потреб і приготування їжі. Вже багато років Потаська сільська рада намагається реалізувати проект власними силами, проте за рахунок коштів місцевого бюджету зробити це практично неможливо. Тому я напряму звернувся до Прем’єр-міністра України з проханням віднайти кошти для розв’язання цієї надважливої проблеми», – наголосив Сергій Володимирович.

У селі реалізацію проекту з водопостачання розпочали ще у 2017 році. Тоді його мали реалізовувати коштом Державного фонду регіонального розвитку. Проте, до сільського бюджету гроші надійшли лише за кілька років: у вересні 2019 року – 451 тис. грн та в липні 2020 – 712 тис. грн. Нині ж, для реалізації проекту досі бракує майже 600 тис. грн.

«Кожен день зволікання має серйозні негативні наслідки  для громади села Поташ. Тому необхідно долучити державні й недержавні фонди, програми закордонних і міжнародних організацій, що стосуються благоустрою, житлово-комунального господарства для якнайшвидшого розв’язання цього болючого питання», – підкреслив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!