Цього року у Лисянці капітально відремонтують дитсадок «Веселка»

  • 01.06.2021

1 червня народний депутат України Сергій Нагорняк виступив на сесії Лисянської селищної ради. Народний обранець повідомив, що після його звернення до Уряду, в дитячому садочку «Веселка» до кінця року капітально відремонтують харчоблок та замінять покрівлю. Загальна вартість робіт становить майже 1,5 млн гривень.

«Я вважаю проведення модернізації закладів освіти одним зі своїх пріоритетів. Минулого року за моїм поданням вже вдалося відремонтувати школи у Жашкові, Соколівці, Тальному та Іваньках, тепер на черзі дитсадок «Веселка» у Лисянці. За час своєї каденції я планую зробити капітальні  ремонти опорних навчальних закладів у кожній громаді свого округу», – зазначив нардеп.

Окрему увагу Сергій Нагорняк звернув на відновлення роботи ПАТ «Дашуківські бентоніти», яке нині перебуває на фінішній прямій перед запуском. За словами нардепа, після його запитів до Президента та правоохоронних органів, вдалося поставити крапку у багаторічному протистоянні між власником та рейдерами і найближчим часом підприємство запрацює.

«Наразі їм бракує ще кількох дозволів, проте, впевнений, що вже найближчим часом ми і цю проблему розв’яжемо. Сподіваюся, що цього року «Дашуківські бентоніти» вже повноцінно відновлять свою роботу і це своєю чергою збільшить надходження до бюджету громади», – сказав Сергій Володимирович.

Будьте першим, хто написав коментар!