Будівництво стадіону у Жашкові на фінішній прямій

  • 19.08.2021

Вже за кілька тижнів цей об’єкт вже зможе приймати всіх охочих юних та дорослих спортсменів.

Сучасна інфраструктура дасть змогу вдосконалювати свої навички у великому тенісі, футболі та баскетболі. Для любителів бігу та легких фізичних вправ тут є бігові доріжки та вуличні тренажери, а школярі нарешті здаватимуть нормативи у сучасному секторі для стрибків у довжину.

Будівництво стадіону стало можливим після звернення народного депутата України  Сергія Нагорняка до Уряду, адже власним коштом громаді профінансувати такий об’єкт нині складно.

«Торік вдалося виділити на будівництво стадіону понад 5,5 млн грн. Для мене було принципово, щоб тут мали змогу займатися усі охочі, а заняття спортом відбувалися у зручний для кожного час – стадіон відкриють, що о 7-ій ранку, що о 10-ій вечора. Спортивній Жашківщині бути!» – сказав нардеп.

Під час огляду будівництва, народний обранець перевірив хід та якість робіт. За словами Сергія Володимировича, розвиток інфраструктури округу є одним із пріоритетів в його діяльності.

«Це ще один наш об‘єкт соціальної сфери, який вже повноцінно запрацює за кілька тижнів. Разом з командою за 2 роки нам вдалося реконструювати школи у Жашкові, Тальному, Соколівці та Іваньках. Тривають капітальні ремонти школи мистецтв та ЗОШ у Маньківці, харчоблоку ЗОШ №2 Тальному, дитсадку у Лисянці, стадіону «Шахтар» та будинку культури у Ватутіному. А нині я особисто оглянув фінальні приготування до введення в експлуатацію жашківського стадіону. Плануємо гучне відкриття на яке усіх запрошую!» –  підсумував нардеп.

Будьте першим, хто написав коментар!