За фактом невиплати працівникам ДАК «Хліб України» заробітної плати відкрито кримінальне провадження

  • 29.07.2020

Під час зустрічі на Дочірньому підприємстві Державної акціонерної компанії «Хліб України» «ПОТАСЬКЕ ХЛІБОПРИЙМАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО»  трудовий колектив звернувся до народного депутата України Сергія Нагорняка з приводу невиплати заробітної плати.

Нардеп пообіцяв втрутитися у ситуацію і тримати її на особистому контролі.

Відтак він одразу підготував запит до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з проханням перевірити уповноваженими органами ефективність господарської діяльності Державної акціонерної компанії «Хліб України». Окрім того, у своєму запиті Сергій Нагорняк вимагає  з’ясувати причини не відсторонення до цього часу від посади її нинішнього керівника Полякова А.В., хоча до МінАПК України з відповідним проханням вже зверталася прокуратура.

«Люди повинні вчасно отримувати зароблену платню і не мають оббивати пороги установ та бути прохачами. Невиплата заробленого – це ганебне явище,  тому я звернувся до правоохоронних органів та буду тримати це питання на особистому контролі», – наголосив Сергій Нагорняк.

 За наслідками надісланого депутатського звернення, Маньківське ВП Черкаській області розпочало кримінальне провадження  за ознаками ч. 1 ст. 175 КК України (невиплата заробітної плати). Наразі триває досудове слідство.

Будьте першим, хто написав коментар!