У Ватутіному відзначили 74-ий День народження міста

  • 30.05.2021

30 травня у Ватутіному відзначили 74-ту річницю від дня заснування. Це наймолодше місто обласного значення, котре, попри свій юний вік, має насичену історію, видатних мешканців та щирих й доброзичливих містян.

Вітаючи присутніх, народний депутат побажав громаді економічного зростання, а ватутінцям – міцного здоров’я, здійснення мрій та невичерпної любові до своєї малої батьківщини.

«Я впевнений, що у Ватутіного попереду славна історія. Спілкуючись із містянами, я бачу в них патріотів і поціновувачів свого краю, котрі готові будувати світле майбутнє Черкащини й України. Мені приємно повідомити, що цього року ми плануємо відреконструювати стадіон «Шахтар» та будинок культури. Окрім того, нам вдалося за пів мільйона придбати необхідне обладнання і зберегти міську лікарню  Обіцяю й надалі брати активну участь у розбудові міста!» – сказав нардеп.

Під час урочистостей Сергій Володимирович вручив грамоти директорові Будинку культури села Скаливатка Ніні Гаркавенко, інженерові КВП «Водоканал» Ользі Горохівській, завідувачці господарства ліцею №5 Наталі Кисіль, робітнику з благоустрою Ватутінського виробничого управління житлово-комунального господарства Світлані Мовчаненко та слюсареві АВР КВП «Водоканал» В’ячеславу Тищенку.

Будьте першим, хто написав коментар!