У Тальнівській ЗОШ №2 цього року планують відремонтувати харчоблок

  • 22.03.2021

Про це заявив народний депутат по 199-му виборчому округу Сергій Нагорняк, перебуваючи з робочим візитом на Тальнівщині 22 березня.

«Мабуть, не буде перебільшенням сказати, що Тальнівська ЗОШ №2 – одна з найкращих шкіл у регіоні. Минулого року у межах проекту «Велике будівництво» в навчальному закладі зробили тепломодернізацію, а також замінили дах. На це було спрямовано з державного бюджету близько 8 мільйонів гривень», – розповів нардеп.

За його словами, реалізували проект всього за кілька місяців, тож вже цієї зими, завдяки модернізації, на опаленні школа зекономила 1,5 мільйона гривень.

«Тепер у навчальному закладі мріють про оновлений харчоблок – нинішній вже занадто застарілий, бо ж не оновлювався 50 років. Вважаю це прекрасною ідеєю, тому вже звернувся до Уряду з проханням спрямувати на цей проект 764 тисяч гривень», – сказав Сергій Нагорняк.

Нагадаємо, минулого року за ініціативи народного депутата зробили

ремонт харчоблоку для Соколівського опорного закладу (колишній Жашківський район). Відео з результатами роботи можна подивитися тут: https://bit.ly/3rh4oLN

Будьте першим, хто написав коментар!