Через недобудовані амбулаторії народний депутат звернувся до Уряду

  • 19.03.2021

19 березня з трибуни Верховної Ради був озвучений запит народного депутата України Сергій Нагорняка до Прем’єр-міністра щодо не завершення будівництва сільських амбулаторій в Жашківському районі.

Народний обранець наголошує на тому, що станом на січень 2021 року жодна з чотирьох амбулаторій не була введена в експлуатацію, підрядники не дотримались термінів виконання робіт, а кошториси об’єктів неодноразово переглядалися.

За словами Сергія Володимировича, сьогодні необхідно в стислі терміни завершити будівництво довгобудів, а також виявити винних у порушеннях й неефективному використанні коштів та притягти їх до відповідальності.

«Я вважаю, що в ситуації коли в країні триває боротьба із коронавірусом, такий підхід до будівництва сільських амбулаторій є неприпустимим. Із самого початку, об’єкти планувалося збудувати протягом року, проте рівень виконання робіт сьогодні не становить і 70%. Жителі Пугачівки, Соколівки, Червоного Куту та Бузівки, вже давно повинні були отримувати кваліфіковану медичну допомогу, проте через злочинну діяльність або бездіяльність посадовців і підрядників, люди не мають такої можливості. Сподіваюсь, що Уряд візьме це питання на особистий контроль, і незабаром нам вдасться розв’язувати це наболіле питання», – зазначив Сергій Нагорняк.

Довідково:  Проект будівництва сільських амбулаторій стартував у 2018 році.  На Черкащині мали збудувати 26 амбулаторій до кінця 2019 року, загалом на будівництво та укомплектування амбулаторій  було виділено 242,8 млн грн, а фактично здійснено робіт на 104,2 млн грн.

Внаслідок порушень поліцією відкриті кримінальні провадження, а саме: 06.11.2019 року внесено запис до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12019250000000296 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 191 КК України. Справа перебуває у провадженні відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУ НП в Черкаській області.

Будьте першим, хто написав коментар!