У Маньківському НВК оновили комп’ютерний клас

14 січня народний депутат України Сергій Нагорняк передав 10 новеньких ноутбуків учням. Технічне устаткування в школі не оновлювалося майже п’ятнадцять років, старі комп’ютери не працювали та «зависали», тому діти не могли повною мірою засвоювати курс з інформатики. 

Придбати нову техніку вдалося після звернення народного обранця до Уряду. За словами Сергія Володимировича, за час його каденції сучасну техніку отримає кожна опорна школа 199-го виборчого округу.

«Декілька днів тому новенькі ноутбуки отримала ЗОШ у Жашкові, а сьогодні ми з командою привезли сучасні гаджети й в Маньківку. Я маю амбітні плани оновити комп’ютерні класи у кожній опорній школі округу, виборці якого довірили мені представляти їх інтереси у Верховній Раді», –  сказав Сергій Нагорняк.

За словами заступника директора з навчально-виховної роботи Людмили Демченко, це придбання є дуже важливим та вчасним, адже дозволить учням якісніше засвоювати навчальну програму та стимулюватиме розвиток цифрової грамотності.

«Хочемо висловити подяку народному депутату України Сергію Нагорняку за те, що допоміг нашому закладу отримати ці ноутбуки. Я впевнена, що уроки інформатики стануть цікавішими та змістовнішим, і, можливо, у майбутньому серед відомих програмістів та айтішників будуть і наші випускники», –  сказала Людмила Михайлівна.   

Будьте першим, хто написав коментар!