У Буцькій ОТГ оновили амбулаторію, школу та техзасоби для центру соціальних послуг. Кажуть, що це лише початок

Новий рік у Буцькій громаді розпочався з оновлень. 24 січня відбулося відкриття оновленого кабінету англійської мови в опорній школі. Тож відтепер учні вчитимуться в комфортних умовах та із використанням найсучаснішого обладнання. Роботи профінансували коштом місцевого бюджету, а за поданням народного обранця було придбано сучасну мультимедійну панель, сім моноблоків для вчителів, два телевізори й дві мультимедійні дошки.

У ході спілкування, Сергій Нагорняк подякував педагогам за їхню важку роботу та зазначив, що він завжди готовий допомагати у розв’язанні інфраструктурних питань громади.

«Низький уклін вам, вчителі, за те, що виховуєте і навчаєте майбутнє України. А я зі свого боку обіцяю докладати всіх зусиль, аби зробити навчальний процес комфортнішим, а працю вчителів шанованою й забезпеченою», – сказав у вітальному слові нардеп.

Цього року, за програмою народного депутата України Сергія Нагорняка, буде осучаснено комп’ютерні класи у 13 школах 199-го виборчого округу. Новеньку техніку вже отримали заклади в Жашкові, Маньківці, Водяника та Шевченковому і ось тепер сучасне «залізо» отримала опорна ЗОШ в Буках.

Також під час візиту Сергій Нагорняк провів традиційну зустріч із соцпрацівниками, у ході якої передав їм новенькі велосипеди. Відтепер вони менше часу проводитимуть в дорозі, а більше – зі своїми підопічними.

«Справа, яка здається несуттєвою, утім, суттєво пришвидшує та спрощує роботу для працівниць центру соціальних послуг. Радий бачити на зустрічі Ваші щирі усмішки! Дякую за Вашу роботу!» – сказав нардеп.

Це вже не перше вручення «стальних коней». Раніше нові велосипеди отримали соцпрацівники Маньківки, Іваньок, Шевченкового та Жашкова.

Насамкінець, народний обранець зустрівся із колективом Буцького політехнічного професійного ліцею, де поділився своїми планами та вислухав проблеми, які роками накопичувались в навчальному закладі.

«Це мій другий візит до навчального закладу, але точно не останній. Професії, яким тут навчають важливі та перспективні в Україні. Відтак із усіх озвучених у колективі питань ми з командою вже почали працювати. Кращій Буцькій ОТГ бути!» – підсумував Сергій Нагорняк.

Нагадаємо, до цього у Буцькій громаді відкрили оновлену лабораторію та приймальне відділення місцевої амбулаторії. І відтепер в осучасненій лабораторії функціонують дороговартісні біохімічний та гематологічний аналізатори, за допомогою яких можна зробити термінові й планові тести та аналізи. На це за поданням нардепа Сергія Нагорняка до Уряду було спрямовано понад 1,2 млн грн.

Будьте першим, хто написав коментар!