Депутатське звернення

Щодо забезпечення лікарень 199-го округу апаратами ШВЛ

Деталі звернення

Дата:
23.11.2020
Номер:
400д9/15-2020/218606
Від кого:
народного депутата України Сергія Нагорняка
До кого:
Міністру охорони здоров'я України Максиму Степанову

Шановний Максиме Володимировичу!

До мене, як до народного депутата України Верховної Ради України IX скликання, звернувся директор КНП «Маньківська центральна районна лікарня» Маньківської районної ради Черкаської області, КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня» Тальнівської міської ради та КНП «Звенигородська центральна районна лікарня» Звенигородської районної ради Черкаської області з ситуацією, щодо апаратів штучної вентиляції легень, яких вкрай не вистачає для підключення тяжко хворих пацієнтів на COVID – 19.

Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 11.11.2020 р. № 2594 «Про розподіл апаратів штучної вентиляції легень, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2020 р.» було здійснено розподіл апаратів штучної вентиляції легень, а саме на Черкаську область жодна із перелічених лікарень включена не була.

Адже для повноцінного забезпечення тяжко хворих пацієнтів на COVID – 19 апаратами штучної вентиляції легень для:

  • КНП «Маньківська центральна районна лікарня» Маньківської районної ради Черкаської області не вистачає чотири апарату штучної вентиляції легень середнього класу та два апарата штучної вентиляції легень високого класу;
  • КНП «Тальнівська багатопрофільна лікарня» Тальнівської міської ради не вистачає сім апаратів штучної вентиляції легень;
  • КНП «Звенигородська центральна районна лікарня» Звенигородської районної ради Черкаської області не вистачає шість апаратів штучної вентиляції легень високого класу.

Враховуючи вищезазначене та з метою здійснення повноважень, визначені Законом України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути можливість щодо розподілу апаратів штучної вентиляції легень для вищезазначених лікарень шляхом внесення відповідних змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 11.11.2020 р. № 2594 «Про розподіл апаратів штучної вентиляції легень, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2020 р».

Про результати розгляду депутатського звернення прошу проінформувати мене у визначений законодавством термін.