Сергій Нагорняк: «Особи, які закуповують газ по завищеним цінам – мають бути притягнені до відповідальності» (відео)

  • 04.02.2022

В ефірі програми «О порі» 4 каналу народний депутат України Сергій Нагорняк окреслив свою позицію щодо ймовірного зростання тарифів та про притягнення до відповідальності осіб, які провалили підготовку до опалювального сезону.

Про можливе підняття тарифів:

«Я вважаю, що сьогодні збільшення ціни комунальних послуг є передчасним. Сьогодні індексація заробітних плат і пенсій відбувається значно повільніше, аніж ростуть тарифи. Я вважаю необхідним прийняти виважене рішення, якому передуватимуть консультації з фахівцями енергетичної галузі та представникам місцевого самоврядування. Окремим питанням має  стояти притягнення до відповідальності осіб, які сьогодні закуповують газ по 50 грн за куб, хоча ще рік тому могли придбати його мінімум в 10 раз дешевше».

Про звіт посадовців, які не забезпечили стабільні ціни під час проходження опалювального сезону:

«6 лютого ми запросили керівників НАК «Нафтогаз», ГТС України на засідання профільного комітету. Ми хочемо почути правдиву інформацію про те, скільки в нас газу закачано в сховища, як розвивається вітчизняний газовидобуток та чому регулятор вчасно не закупив газ по прийнятній ціні. Також плануємо заслухати звіт керівництва щодо ситуації із наявністю вугілля на складах та чому зараз масово планують закривати державні шахти».

Будьте першим, хто написав коментар!