Маньківська лікарня отримала рекордну кількість допомоги за останні 2 роки

Народний депутат України Сергій Нагорняк прозвітував перед виборцями про результати роботи із забезпечення обладнанням Маньківської лікарні.

За словами народного обранця, всього за два роки для КНП «МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» йому вдалося залучити державне фінансування та спонсорську допомогу й придбати засоби індивідуального захисту і сучасне устаткування на понад 6 мільйонів гривень. 

Зокрема:

  • У жовтні 2020-го,  за спонсорства НАК «Нафтогаз України», було надано засоби індивідуального захисту для медиків на 637 тис. грн.
  • У січні 2021 року коштом державного бюджету придбали для медзакладу 73 кисневі концентратори загальною вартістю 4,5 млн грн та 99 кисневих балонів на 376 тис. грн.
  • В липні 2021 року, коштом АТ «Укргазвидобування», у лікарні з’явилися нові електрокардіограф, підвісна операційна лампа­ та підвісний біохімічний аналізатор. Вартість придбання – 250 тис. грн.
  • Також, спільно з НЕК «Укренерго», для закладу було придбано 4 кисневих концентратори, 2 електрокардіографи, 2 монітори пацієнта, пульсоксиметри та відеоларингоскоп на 600 тис. грн.

Будьте першим, хто написав коментар!