Протягом жовтня лікарням 199-го округу передали гуманітарної допомоги на понад 600 тис. грн

Два електрокардіографи, чотири кисневі концентратори, два монітори пацієнта, пульсоксиметри та відеоларингоскоп вже рятують життя пацієнтів Маньківщини. Окрім того, медичних працівників Маньківської та Тальнівської ЦРЛ забезпечено респіраторами класу FF2.

Нове медичне обладнання та засоби захисту для лікарів наприкінці жовтня передав медичним закладам свого округу народний депутат України Сергій Нагорняк.

Загальна сума допомоги, яку лише протягом жовтня передав лікарням нардеп, становить 655 тис. грн.

«Про це обладнання і засоби захисту просили медики під час наших особистих розмов. Я знаю, наскільки це важливо для них, для наших лікарень, для пацієнтів і знаю, що нове обладнання вже встановлено та рятує людські життя», – сказав Сергій Нагорняк.

За словами нардепа, загалом з початку пандемії, за рахунок допомоги спонсорів та партнерів, вдалося додатково залучити майже 4 мільйони гривень для потреб лікарень округу. 

 «Ми щодня бачимо, як в Україні збільшується кількість хворих на коронавірус. Тому я триматиму слово і надалі робитиму все можливе для забезпечення наших лікарень необхідним обладнанням та засобами захисту для боротьби з коронавірусом», – підкреслив Сергій Нагорняк.

Серед найближчих планів народного обранця допомога й іншим медичним закладам Черкащини.

Будьте першим, хто написав коментар!