Профільний комітет Верховної Ради України підтримав звернення Сергія Нагорняка щодо святкування сторіччя ЧНУ

  • 09.06.2021

9 червня на засіданні комітету з питань освіти, науки та інновацій було одноголосно підтримано проект постанови за авторством народного депутата України Сергія Нагорняка.

Відтак комітет рекомендуватиме Верховній Раді підтримати включення до переліку найважливіших подій в суспільно-політичному житті України, які у 2021 році відзначатимуться на загальнодержавному рівні, святкування 100-річного ювілею Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницього.

Аргументуючи свою позицію, Сергій Нагорняк зазначив, що цей вищий навчальний заклад є найстарішим на Черкащині, має славну історію та значне науково-педагогічне значення для України.

«За свою історію цей університет підготував тисячі висококваліфікованих спеціалістів, а серед викладацького складу багато професорів, докторів й кандидатів наук, заслужених працівників освіти. Цей навчальний заклад є значною частиною історії Черкащини, її інтелектуального та культурного доробку, тому вкрай необхідно відзначити таку почесну дату на загальнодержавному рівні», – сказав у своєму зверненні нардеп.

Голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина у своєму виступі перерахувала експертні висновки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України після чого народні депутати України одноголосно підтримали рішення рекомендувати Верховній Раді України ухвалити проект постанови за основу та в цілому.

«Дякую колегам за підтримку. Особисто запрошую кожного з депутатів – членів комітету  освіти, науки та інновацій на майбутнє святкування ювілею. Впевнений, що спільними зусиллями нам вдалося його максимально наблизити», – резюмував Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!