Облгази мають бути повернуті до державної власності, – Сергій Нагорняк

  • 16.02.2021

Націоналізація облгазів, стала робота Енергоатому та збільшення газовидобутку головні фактори енергонезалежності України.

На цьому наголосив народний депутат України Сергій Нагорняк під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка».

«Що таке енергонезалежність України. Це, в першу чергу, – збільшення газовидобутку, який забезпечить на 100% потреби населення, 100% потреб комунальних підприємств, комерційного сектору. Повернення у державну власність облгазів через націоналізацію цих підприємств. Стала робота Національної енергетичної компанії “Енергоатом” і всіх 15 енергоблоків. Та добудова 3 та 4 енергоблоку Хмельницької атомної електростанції», – зазначив він.

Сергій Нагорняк додав, що також варто забезпечити будівництво нових гідроакумулюючих електростанцій і нових гідроелектростанцій.

Крім того, за його словами, енергонезалежності України сприятиме законопроєкт про енергоефективність, який парламент незабаром планує ухвалити.

«У Раді був зареєстрований базовий законопроєкт про енергоефективність, який пройшов уже наш комітет і був схвалений. Сподіваюся, що найближчим часом він буде ухвалений і парламентом», – сказав депутат.

 

Будьте першим, хто написав коментар!