«Минулого року нам вдалося відстояти Енергоатом!» – Сергій Нагорняк

  • 18.02.2021

НАЕК «Енергоатом» останнім часом перебував під тиском з боку олігархічних груп, що призвело до обмеження роботи атомних електростанцій і розбалансування Об’єднаної енергосистеми України.

Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна-30: Платіжка» заявив народний депутат України, член Комітету ВР з питань енергетики та ЖКП Сергій Нагорняк.

«На мою думку, торік на НАЕК здійснювалися великі атаки олігархічних груп. Ми це бачили навесні минулого року під час затвердження енергобалансу, яким обмежили роботу атомних електростанцій. Як наслідок, ми бачимо, зсунулися терміни ремонтних робіт, і взимку замість 15 енергоблоків працюють 11. Але, Богу дякувати, вдалося запустити і другий енергоблок ХАЕС, тож сьогодні ми проходимо зимовий період без віялових відключень», – зазначив нардеп.

Також він додав, що не функціонують належним чином ТЕС, які мали б взимку працювати на повну потужність.

«Але нам вдалося відстояти Енергоатом. Як народний депутат я постійно беру слово і на засіданнях уряду піднімаю відповідне питання», – наголосив Сергій Нагорняк.

Нагадаємо, що 15 лютого енергоблок №2 Хмельницької атомної електростанції після завершення ремонтної кампанії достроково підключили до Об’єднаної енергосистеми України. Завдяки оптимізації виробничих процесів і самовідданій праці хмельницьких атомників це відбулося на місяць раніше запланованого терміну.

Будьте першим, хто написав коментар!