Медики Черкащини зустрілися із профільним Міністром

  • 29.06.2021

29 червня у Міністерстві охорони здоров’я відбулася робоча нарада за участі Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка та лікарів медичних закладів, що входять до 199-го виборчого округу.

Організатором заходу став народний депутат України Сергій Нагорняк.

Присутні обговорили найболючіші  проблеми галузі, зокрема,  реформування вторинної ланки, труднощі укладання договорів з НСЗУ, забезпечення лікарень медичним обладнанням, перспективи медичних закладів і розвиток трансплантології на Черкащині.

За словами Сергія Володимировича, обговорення вийшло максимально конструктивним.

«Попри щільний графік роботи Міністра, нам вдалося організувати зустріч, аби лікарі могли розповісти про ті найболючіші проблеми, із якими вони стикаються щодня. Окремим пунктом наради було питання оплати праці медичним працівникам. Це особливо гостре питання, надто для сільських регіонів. Тому дуже важливо, що впродовж наступного року зарплати нарешті зростуть: до 13,5 тисяч гривень для середнього медичного персоналу і до 20 тисяч гривень для лікарів», – сказав Сергій Нагорняк.

Крім того, народний депутат та лікарі запросили Віктора Ляшка на Черкащину. На думку присутніх, це дасть змогу міністерству краще зрозуміти нинішню проблематику галузі на місцях та допоможе виробити якісні алгоритми для успішного функціонування вітчизняної медицини.

«Впевнений, що це була наша далеко не остання зустріч. Від себе хочу пообіцяти й надалі відстоювати інтереси наших лікарень на всіх можливих рівнях», – резюмував нардеп.

Будьте першим, хто написав коментар!