Для Буцької громади придбають медичного обладнання на понад 1 млн гривень

  • 02.07.2021

Селищний центр надання первинної медичної допомоги отримав 632 тисяч гривень для закупівлі нового сучасного обладнання. Кошти були виділені у вигляді соціально-економічної субвенції після звернення народного депутата України Сергія Нагорняка до Уряду.

Загальна сума субвенції становитиме 1 мільйон 210 тисяч гривень.

За словами народного обранця, цього року у амбулаторію буде придбано біохімічний та гематологічний аналізатори, за допомогою яких можна буде робити термінові і планові клініко-біохімічні тести та аналізи.

«Сільській медицини не приділяли належної уваги 30 років і тепер ми робимо перші кроки, аби гарантувати кожному якісну та сучасну медичну допомогу. Впевнений, що це обладнання врятує не одне життя, а від себе обіцяю і надалі робити все можливе для розвитку  199 округу», – сказав Сергій Нагорняк.

Голова Буцької об’єднаної територіальної громади Сергій Залізняк зазначив, що це придбання дозволить значно покращити якість послуг, котрі отримуватимуть люди, а також висловив вдячність народному обранцю за розв’язання цього питання.

«Дуже приємно усвідомлювати, що народний депутат піклується про виборців, котрій його обрали. Жителі Буцької громади щиро вдячні за надану допомогу! Адже це не просто матеріальні цінності, це – надія на краще, здорове життя», – резюмував Сергій Степанович.

Будьте першим, хто написав коментар!