Через чергові зловживання Уряду Сергій Нагорняк звернувся до спікера Верховної Ради

  • 04.12.2020

Після ознайомлення із Проектом бюджету на 2021 рік, який подав Кабінет Міністрів України, народний депутат Сергій Нагорняк виявив низку зловживань. Зокрема, з’ясувалося, що Уряд відмовляється виконувати ухвалені Верховною Радою закони (№2386 від 17.06.2020 року про виплату заборгованостей на ринку електроенергії) та закладає механізми уникнення відповідальності за свої ж неправомірні рішення.

«Під час підготовки проекту бюджету керівництво Уряду вдалося до одного із своїх найулюбленіших методів, а саме підлогу в документах. Так, між першою та другою редакціями головного кошторису України з’явився пункт про погашення заборгованості на оптовому ринку електроенергії в іншому порядку, ніж це визначено чинним законом. Знаючи про компетентність урядових керманичів, в ЗУ №2386 ми прописали чіткий алгоритм та встановили визначені терміни розв’язання  цієї проблеми. Проте Кабмін вирішив вдатись до банальних шахрайських методів», – зазначив Сергій Нагорняк.

У своєму зверненні до спікера Верховної Ради України, Сергій Нагорняк пропонує низку невідкладних заходів, котрі  зменшать  загрозу економічній та енергетичній безпеці держави через недолугі дії Уряду.

«Подібні маніпуляції з боку Кабінету Міністрів є неприпустимі та несуть загрозу для України. Я пропоную невідкладно взяти до уваги факт шахрайства Уряду, вжити заходи парламентського контролю та притягнути всіх причетних осіб до відповідальності», – наголосив нардеп.

Будьте першим, хто написав коментар!