Депутатське звернення

Про безконтрольне перевезення вантажів автомобільним транспортом, та зруйнування автодороги Т-24-11 Звенигородка-Катеринопіль-Тальне-Маньківка.

Деталі звернення

Від кого:
Нагорняк С.В.
До кого:
Державна служба України з безпеки на транспорті

До мене, як до народного депутата України, звернулися виконавчий комітет, депутати сільської ради та жителі села Мошурів Тальнівського району Черкаської області. Заявники повідомляють, що внаслідок безконтрольного перевезення вантажів автомобільним транспортом була зруйнована автодорога Т-24-11 Звенигородка-Катеринопіль-Тальне-Маньківка.

Здійснення габаритно-вагового контролю є одним із основних завдань Укртрансбезпеки.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. ст. 7, 16 Закону України «Про статус народного депутата України», —

ПРОПОНУЮ:

  1. Надати інформацію про те, чи здійснювалися з 2017 по 2019 рік (включно) працівниками Укртрансбезпеки заходи габаритно-вагового контролю на автодорозі Т-24-11 Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка.
  2. В разі здійснення таких заходів — надати інформацію про їх результати.
  3. В разі невжиття таких заходів — повідомити про причини, які стали на перешкоді (нестача паливно-мастильних матеріалів, комплексів ГБК, кадрів тощо).
  4. Надати інформацію про заходи, заплановані на 2019 та 2020 роки для здійснення габаритно-вагового контролю на автодорозі Т-24-11 Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка. У випадку відсутності запланованих заходів – спільно із місцевими органами державної влади і місцевого самоврядування з’ясувати стан зазначеної дороги та необхідність у здійсненні габаритно-вагового контролю.

У відповідності до ч.2 ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України» строк розгляду цього звернення — 10 календарних днів.

Народний депутат України С.В. Нагорняк (посвідчення № 400)