Депутатське звернення

Депутатське звернення з питання загрози життю 131 людини, хворих на цукровий діабет

Деталі звернення

Від кого:
Нагорняк С.В.
До кого:
Міністерство охорони здоров’я України

До мене звернулися із колективним зверненням мешканці міста Ватутіне Черкаської області з питання загрози життю 131 людини, хворих на цукровий діабет.

В ході опрацювання звернення була отримана інформація Виконавчого комітету Ватутінської міської ради, згідно із якою в 2019 році у місті Ватутіне склалась важка ситуація з забезпеченням хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну. Потреба в додаткових коштах на забезпечення хворих життєво необхідними препаратами становить 419,1 тис. грн.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 7, 16 «Про статус народного депутата України» —

пропоную:

вжити всіх можливих заходів, передбачених чинним законодавством, для реалізації права на життя 131 громадян, хворих на цукровий діабет мешканців м. Ватутіне Черкаської області, а саме для належного і своєчасного фінансування централізованого фінансування (субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам) на закупівлю інсулінів для м.Ватутіне Черкаської області.

Про результати розгляду прошу повідомити мене на адресу електронної пошти nahorniak@rada.gov.ua та заявників через депутата Ватутінської міськради СТУПНИКА Олега Васильовича на адресу 20251, Черкаська обл., м. Ватутіне, пр-кт. Дружби, 8.

У відповідності до ч.2 ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України» строк розгляду звернення народного депутата — 10 календарних днів.

Народний депутат України С.В. Нагорняк (посвідчення №400)