Депутатське звернення

Щодо розблокування розрахунків за ремонт шкіл Лисянського району

Деталі звернення

Дата:
23.11.2019
Номер:
140
Від кого:
народного депутата України Сергія Нагорняка
До кого:
Прем’єр-міністру України Гончаруку О.В.

Шановний Олексію Валерійовичу!

 

До мене як до народного депутата України звернулася Лисянська районна рада Черкаської області з проханням допомогти усунути формальні перешкоди для розрахунків за ремонти, здійснені в школах району.

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року №423-р «Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів шодо соціально-економічного розвитку окремих територій» та Розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2018 року №867-р «Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів шодо соціально-економічного розвитку окремих територій» виділено кошти на заміну дверних та віконних блоків в комунальному опорному закладі Боярський навчально-виховний комплекс Лисянського району Черкаської області та в Ріпківській філії комунального опорного закладу Виноградський навчально-виховний комплекс Лисянського району Черкаської області.

У тексті зазначених розпоряджень Уряду використано неактуальні назви об’єктів фінансування, внаслідок чого назви об’єктів у розпорядженнях Уряду не відповідають назвам об’єктів у проектно-кошторисній документації, і, як наслідок цих формальних причин, проведення розрахунків за проведені роботи  казначейськими органами стало неможливим.

Для врегулювання проблемної ситуації необхідно (і достатньо) внести редакційні уточнення до двох розпоряджень Уряду, а саме замінити неактуальні назви об’єктів на актуальні (наведені в проектно-кошторисній документації).

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 16, 24 Закону України «Про статус народного депутата України», —

пропоную:

 

  1. внести редакційні уточнення найменувань об’єктів Лисянського району Черкаської області, наведені в додатках до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. № 423-р та від 07 листопада 2018 року №867-р, а саме замінити:

 

  • з «Капітальний ремонт по заміні дверних та віконних блоків у Ріпківській загальноосвітній школі І—II ступенів с. Ріпки Лисянського району Черкаської області” в сумі 27 000 гривень на “Капітальний ремонт по заміні дверних та віконних блоків в Ріпківській філії комунального опорного закладу “”Виноградський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Лисянської районної ради Черкаської області» (І – II ступенів) с. Ріпки Лисянського району Черкаської області” в сумі 27 000 гривень;
  • з “Заміна дверних та віконних блоків в Ріпківській загальноосвітній школі І—ІІ ступенів с. Ріпки Лисянського району Черкаської області” в сумі 88 200 гривень на “Капітальний ремонт по заміні дверних та віконних блоків в Ріпківській філії комунального опорного закладу “”Виноградський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І—ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Лисянської районної ради Черкаської області» (І-ІІ ступенів) с. Ріпки Лисянського району Черкаської області” в сумі 88 200 гривень;
  • з “Капітальний ремонт по заміні віконних блоків у Боярському навчально-виховному комплексі “Дошкільний навчальний заклад—загальноосвітня школа І—III ступенів” Лисянської районної ради Черкаської області по вул. Гагаріна, 7 в с. Боярка (енергозберігаючі заходи)” в сумі 294 434 гривень на “Капітальний ремонт по заміні віконних та дверних блоків у комунальному опорному закладі “Боярський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Лисянської районної ради Черкаської області” по вул. Гагаріна, 7 в с. Боярка Лисянського району” в сумі 294 434 гривень
  • з “Капітальний ремонт по заміні віконних блоків у Боярському навчально-виховному комплексі “Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-III ступенів” в сумі 69 000 гривень на Капітальний ремонт по заміні віконних та дверних блоків у комунальному опорному закладі “Боярський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа 1-І 11 ступенів” Лисянської районної ради Черкаської області” по вул. Гагаріна, 7 в с. Боярка Лисянського району” в сумі 69 000 гривень.

 

  1. Повідомити мене про результати розгляду цього депутатського звернення письмово на офіційну електронну адресу nahorniak@rada.gov.ua .

 

Від імені учнів Лисянського району та їх батьків буду вдячний за оперативне  і, сподіваюсь, позитивне вирішення цього болючого питання.