В першу чергу хочу привітати Вас із Днем соборності. Продовжуємо реалізувати проект “Юрта незламності”. Дуже символічно, що саме в цей день, ми спільно з міським головою, містянами та з Казахською Діаспорою України відкриваємо “Юрту незламності” в місті Харкові, в місті незламних людей.


У 2014 році росіяни хотіли дуже швидко взяти Харків, так як вони зайшли в Крим, як в Донецьк, Луганськ. Але Харків не підкорився, та був настільки сильний, що окупантам не вдалося захопити місто.

У 2022 році, 24-го лютого, росіяни знов пішли на Харків, розраховуючи на швидкий вхід, але завдяки тому що харків’яни стали пліч о пліч, сьогодні Харків вільний, і сьогодні Харків незламний, незважаючи на ту кількість бомбардувань які пережили мешканці міста, кількість днів яку провели у бомбосховищах.

Харків сьогодні одне з найчистіших місць в Україні і це я можу заявляти відверто. Пишаюсь єдності та міцності харків’ян, незламності при тій кількості бомбардувань та руйнувань, яких зазнало місто. Харків’яни сьогодні з піднятими очима, піднятими підборіддями та виправленими плечима гуляють містом, працюють.


Я пишаюся тим що сьогодні у Харкові ми відкриваємо Юрту незламності. Це вже третя юрта, першу ми відкривали у Бучі, другу відкрили у місті Київ у парку Шевченка. І тепер за підтримки міського голови Ігоря Олександровича Терехова, Казахської діаспори в Україні та посольства Казахстана в Україні, відкриваємо третю юрту незламності в Харкові.

Казахский народ, сьогодні разом з Україною.
Так, Казахстан не може зараз надавати нам зброю, в них її обмаль. Але казахи разом з нами, дарують частку свого тепла, своєї любові і віри в нашу перемогу. Сьогодні всі громадяни казахстану разом з нами. Сьогодні і казахський бізнес допомагає Україні і генераторами, і підтримує такий проект як “Юрта незламності”.
Цей проект назрів декілька місяців тому. Я, звернувшись до одного із бізнесменів казахстану Даулету Нуржанову, та запропонував встановити в Українї казахські юрти і зробити їх – такими юртами незламності, щоб люди могли тут не тільки обігрітися, але і зарядитися теплом і позитивом, тому що наша країна у війні, і нам це потрібно. Казахстан і бізнесмени з Казахстану підтримали цей проект.


Як виявилось проект “Юрта незламності” став дуже медійним і політичним. Росіяни не змогли не помітити цього проекту. Ми бачили заяви Марії Захарової до Міністерства Закордонних Справ Казахстану з офіційною заявою щоб прокоментували чому казахські юрти почали з’являтися в України. Їх це дуже непокоїть, навід більш ніж американські Хаймарси. Їм стали поперед горла казахські юрти, вони вважали що тримають казахів у кишені, а казахи, як і українці – великий народ і розуміють хто у цій ситуації правий, а хто ні, розуміють що на нас напали, і вони будуть з нами до перемоги.
Разом переможемо!
Будьте першим хто залишив коментар.