Сергій Нагорняк взяв участь у вшануванні Героїв, які визволяли Україну від нацистів

  • 29.10.2019

Покладанням квітів до меморіалу – Пагорбу Слави та пам’ятного знака Т-34  – звенигородці відзначили 75-ту річницю вигнання нацистських окупантів – одну із трагічних і водночас величних сторінок української історії. Черкащина стала однією з областей України, що зазнали найбільших втрат у Другій світовій.

Згадали й вшанували пам‘ять Героїв, які визволяли Україну від нацистських окупантів. Черкащині справді є ким пишатися. У другій світовій війні на різних фронтах з гітлерівцями воювали майже 300 тисяч черкащан. Ще 13 тисяч брали активну участь у партизанському русі. Вдячні Вам! Пам‘ятаємо Ваш подвиг!

– сказав присутній на заході народний депутат Сергій Нагорняк.

Потому нардеп відвідав одну з безпосередніх учасниць тих подій – жительку Звенигородки Бондаренко Капіталіну. Цього року жінка відзначила своє 100-річчя, проте досі добре пам’ятає події тих років.

За відвагу в роки Другої світової війни та доблесну працю Капіталіна Андріївна нагороджена Орденами Вітчизняної війни І та ІІ ступеня, орденом Трудового Червоного Прапора, багатьма медалями та відзнаками.

Дійсно, розуміти історію найкраще через долі людей. Велике щастя мати змогу сьогодні особисто поспілкуватися з людиною, яка 75 років тому рятувала життя наших військових та зробила свій внесок у перемогу. Маю за честь особисте знайомство з такими людьми. Дякую за наше майбутнє!

– зазначив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!