Визначено перелік об’єктів, які планують збудувати у Ватутіному цього року

  • 07.03.2021

Сергій Нагорняк лобіюватиме будівництво міського стадіону «Шахтар», завершення реконструкції палацу культури та ремонт дороги Ватутіне-Звенигородка. Також народний депутат незабаром передасть Ватутінській лікарні нову наркозно-дихальну станцію, що дозволить не допустити закриття медичного закладу.

Такі плани нардеп озвучив під час робочого візиту до Ватутіного.

«Мені вдалося домовитись про постачання нового медичного обладнання для лікарні на суму понад півмільйона гривень. Це дасть змогу збільшити перелік послуг, котрі отримуватимуть ватутінці, а також дозволить зберегти лікарню, адже відтепер заклад відповідатиме вимогам Національної служби здоров’я України та отримає фінансування. Крім того, цього року я добиватимуся виділення коштів на реконструкцію міського стадіону, завершення реконструкції Палацу культури та ремонт шляхопроводу до районного центру. На жаль, попередня влада оминала своєю увагою Ватутіне, тож я буду усувати цю несправедливість», – зазначив Сергій Нагорняк.

Амбітні плани у нардепа і у сфері енергоефективності, адже впровадження проектів з енергоефективності дасть змогу зменшити платіжки за комунальні послуги для містян, а також оптимізувати видатки для місцевого бюджету.

«Верховна Рада ухвалила в першому читанні мій законопроект про енергоефективність. Я вважаю цю сферу одну з найбільших значущих для країни, адже вона стосується кожного українця. Тож вже найближчим планую залучати фахівців з Держенергоефективності для термомодернізації об’єктів Ватутіного», – сказав Сергій Нагорняк.

Також незабаром у місті функціонуватиме приймальня народного депутата, де громадяни зможуть залишити свої звернення та отримати юридичні консультації.

Будьте першим, хто написав коментар!