В Іваньківській громаді розпочали реалізацію проекту водогону. Перший етап вже завершено

  • 14.02.2021

В Іваньківській громаді, що на Маньківщині, 11 лютого завершилося будівництво повітряної лінії електропередач протяжністю 2,2 км. Це – перша частина великого проекту зі створення водогону у громаді, що дасть змогу забезпечити понад 5000 мешканців ОТГ питною водою. Реалізували проект у рекордно короткі терміни – менше, ніж за 3 місяці.

«Ми не могли розпочати бурильні роботи, бо не було куди приєднатися до мережі. Від місця водозабору до села відстань становить кілька кілометрів, тож для бюджету громади, на жаль, вартість робіт і обладнання просто непідйомна»,  – розповідає голова громади Леся Поліщук.

Звернутися по допомогу вирішили до народного депутата по 199-му округу Сергія Нагорняка. Після його звернення, енергетики розпочали необхідні роботи.

Відтак, за словами Лесі Миколаївни, відтепер нарешті можна  розпочати роботи з копання свердловини.

«Ми вдячні всім, хто допоміг нам за такий короткий час зробити це нестандартне підключення», – каже Леся Поліщук.  

На важливості реалізації цього проекту та особливостях води підземного джерела наголошує і Сергій Нагорняк.

«Біля Іваньок розташована унікальна місцина. Тут є величезне підземне озеро з найбільшими запасами води у всій окрузі. Використання цього ресурсу дасть змогу забезпечити Іваньківську ОТГ, а в майбутньому, я впевнений, і Маньківську – якісною водою. Я завжди готовий підставити плече громадам в реалізації їхніх інфраструктурних проектів»!  – підкреслив Сергій Володимирович.

Будьте першим, хто написав коментар!