У Іваньківській ОТГ капітально відремонтували школу

  • 18.12.2020

Цього року у школі Іваньківської ОТГ вдалося повністю відремонтувати санвузли та замінити тепломережі. Востаннє капітальний ремонт в цьому освітньому закладі відбувався 38 років тому.

Загальна вартість робіт – 1 млн 642 тис. грн. Кошти були виділені після звернення народного депутата Сергія Нагорняка до Уряду.

За словами нардепа, створення належних умов для навчання дітей округу є одним із його пріоритетних завдань.

«Іваньківська школа визначена як опорний освітній заклад, тому важливо створити тут комфортні умови для навчання діток. Я радий, що в цьому році вдалося зробити тут капітальний ремонт, адже спочатку ці кошти в бюджеті не були передбачені, а їх виділення на ремонт цієї школи коштувало значних зусиль. Впевнений, що це тільки початок і мені й надалі вдаватиметься залучати кошти на ремонт освітніх закладів Черкащини», – сказав Сергій Володимирович.

Іванівська загальноосвітня школа – інноваційна. В процесі навчання учні спілкуються іноземними мовами, стають обізнанішими у сфері культури, екологічної грамотності, дізнаються про здоровий спосіб життя, соціальну та громадянську відповідальність. В освітньому процесі впроваджуються педагогічні ідеї В.О.Сухомлинського, в початковій школі впроваджені  музичні динамічні перерви, а для обдарованих дітей працює очно-дистанційна школа успіху та творчих досягнень.

У школі натомість підкреслюють, що освітній простір має бути передусім приємним для перебування, а це залежить від багатьох факторів і, навіть, від того, чи є в школі вода, чи не холодно, чи працюють туалетні кімнати.

         «Наш навчальний заклад цього року все це отримав: було здійснено ремонт теплотраси, замінено водопровідні труби та проведено реконструкцію санвузлів. Це стало можливим за сприяння народного депутата України Сергія Володимировича Нагорняка, в результаті чого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року на здійснення заходів соціально-економічного розвитку була виділена субвенція на суму 1 млн 642 тис. грн», – зазначили у навчальному закладі.

Було до ремонту
Було до ремонту
Стало після ремонту
Стало після ремонту
Стало після ремонту

Будьте першим, хто написав коментар!