У фокусі уваги: військові, діти, пенсіонери, сільська медицина

Сергій Нагорняк завітав на дитячий фестиваль

Народний депутат Сергій Нагорняк багато працює для допомоги нашим військовослужбовцям, внутрішньо переміщеним особам та всім, хто потребує підтримки у цей складний час.

Нещодавно у селі Тальянки Тальнівської громади пенсіонерам, малозабезпеченим, багатодітним родинам, жінкам, чиї чоловіки на передовій, були роздані 302 продуктових набори.

У День Конституції Сергій Нагорняк завітав у Жашків на дитячий фестиваль фарб «Холі Фест», в якому взяли участь понад 100 дітей. Освіжаючі соки, холодний чай, фруктові пюре і молоко стали приємним подарунком дітям у цей спекотний день.

Того ж дня у Маньківці парламентар зустрівся з добровольцями, які проходять службу у роті охорони третього відділу Уманського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та вручив 20 бронежилетів і 20 кевларових шоломів. Сергій Нагорняк привітав військовослужбовців з днем Конституції, побажав здоров’я, великої сили, енергії, мужності та відваги для захисту України і наближення нашої Перемоги.

Першого липня у Баштечківській громаді відбулась зустріч Сергія Володимировича з пенсіонерами громади. На зустрічі обговорювались питання, що цікавлять людей в цей складний час. Після зустрічі громадянам похилого віку були роздані 200 продуктових наборів.

Також Баштечківська громада отримала від народного депутата Сергія Нагорняка медичне обладнання: два електрокардіографи були вручені керівникам амбулаторії села Баштечки та ФАП села Охматів.

Також Сергій Нагорняк працював цього тижня у парламенті, де обговорювались важливі для України питання. Верховна Рада на своєму засіданні прийняла 7 Законів, 11 законопроектів та 4 постанови.