Сергій Нагорняк: «Хоча Тарас Шевченко не був політиком, проте на його ідеях і досі виховуються багато поколінь українців»

Про це 9 березня на урочистостях, з нагоди 206-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка, сказав народний депутат України Сергій Нагорняк.

Святкові заходи цього дня відбувалися у селах Моринці, де народився поет, та Шевченковому, де минало його дитинство.

«Тарас Шевченко не був політиком, проте на його ідеях виховувались і виховуються багато поколінь українців. Він не був полководцем, але його слово мобілізувало і мобілізує мільйони українців до боротьби за власні права, свободи та людську гідність. Він не був дипломатом, але своєю відомою по всьому світі творчістю здобув для України та українців належне визнання та пошану», – звертаючись до гостей заходу сказав Сергій Нагорняк.

Водночас нардеп зауважив, що постать Тараса Шевченка – це не лише історія. Творчість найвеличнішого поета України актуальна і досі, оскільки це були не просто вірші, а передусім заклик до дії: боротися, перемагати та вірити у свої сили.

«Бажаю усім нам бути гідними продовжувачами справи Великого Кобзаря та патріотами своєї держави. І нехай Шевченкове ім’я об’єднає нас усіх незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього нашого народу», – підкреслив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!