Соцпрацівники Шевченківської громади отримали новий транспорт

19 січня народний депутат України Сергій Нагорняк зустрівся із фахівцями терцентру Шевченківської ОТГ. 

Це вже третій подібний захід, що відбувся протягом останнього тижня у громадах 199-го виборчого округу. 

За словами народного обранця, подібний формат спілкування дозволяє краще зрозуміти щоденні проблеми, труднощі та виклики як працівників, так і їхніх підопічних. 

Зокрема, у терцентрі наголошують на потребі часткової компенсації вартості проїзду у громадському транспорті, підвищення заробітної плати та  поліпшення умов роботи.

«Важко переоцінити суспільну важливість справи, яку Ви щодня робите. Аби Вам було комфортніше та зручніше, хочу передати Вам цих «стальних коней», які стануть в нагоді в теплий період року. Також найближчим часом планую напрацювати комплексні рішення для розв’язання найболючіших  проблем у сфері соціальної допомоги», – сказав Сергій Нагорняк.

Прикметно, що самі працівники не втрачають оптимізму, попри великі відстані, складність діставатися від одного підопічного до іншого та невелику зарплату.

«З нашими підопічними ми як одна сім’я: разом і у свята, і в будні. І хліб привеземо, і сніг розчистимо, і воду наносимо, в аптеку їдемо, коли треба. Працюємо з людьми, для яких часто ми єдиний зв’язок із зовнішнім світом, тому маємо бути завжди на позитиві», – розповіли під час зустрічі соціальні працівники у Шевченківській громаді.

Будьте першим, хто написав коментар!