Депутатське звернення

Щодо усунення тяганини в роботі Головного слідчого управління Нацполіції (ДТП у тальнівській громаді загибель двох жінок)

Деталі звернення

Дата:
29.04.2022
Номер:
400д9/7-2022/71096
Від кого:
Нагорняк С.В.
До кого:
Голові Нціональної поліції України Клименко І.В.

Шановний Ігоре Володимировичу!

До мене, як до народного депутата України, надходять звернення мешканців Черкащини, що стосуються неналежної роботи правоохоронних органів та наслідків цієї неприпустимої ситуації.

Так, до мене надійшло звернення мешканця м.Тальне Приходька Г.М., який скаржиться на багаторічну тяганину в кримінальному провадженні.

Ще влітку 2018 року в ДТП поблизу с.Криві Коліна біля міста Тальне загинули його (заявника) донька і онучка.

Досудове слідство в кримінальному провадженні N l2018250000000115 від 04.06.2018 р. здійснюється Головним слідчим управлінням Нацполіції України.

Хоч слідство давно встановило, що винним у ДТП є водій Лещенко В.В., проте до цього часу справа не передана до суду, ніяких слідчих дій чи експертиз давно не проводиться. Натомість слідством робиться все для того, щоб внаслідок тяганини спливли строки притягнення до кримінальної відповідальності і винний залишився без покарання.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України» —

пропоную:

  1. У найстисліший термін вжити заходів до усунення тяганини в розслідуваннях Головного слідчого управління Нацполіції.
  2. Повідомити у встановлений законом 10-денний строк про результати розгляду цього депутатського звернення:
    – мене за електронною адресою [email protected] ;- заявника Приходька Григорія Мусійовича, за поштовою адресою Черкаська область, Звенигородський район, м.Тальне, вул. Калинова, 43, та телефоном.