Шевченківська опорна школа отримала нові комп’ютери

18 січня народний депутат України Сергій Нагорняк привіз до закладу нові потужні моноблоки. Відтепер тут будуть дотримані санітарні норми НУШ і кожен учень працюватиме за окремим комп’ютером. 

За словами народного обранця, це вже третій навчальний заклад, де йому вдалосяоновили класи інформатики. Раніше сучасне устаткування отримали Жашківська школа № 2 та Маньківська ЗОШ №2. 

«Технічний розвиток швидкий та невпинний, тому «залізо» треба оновлювати регулярно. На жаль, попередні народні депутати не дуже переймалися цією проблемою, тому відбувався болісний процес навчання дітей за морально і фізично застарілим устаткуванням. Відтак я маю амбітні плани забезпечити кожну школу свого округу сучасними комп’ютерами. Кращій Черкащині бути!» – сказав нардеп. 

За словами директора закладу Наталії Красюк, ця обновка дозволить дітям глибше засвоювати навчальний матеріал, а навчальний процес стане цікавішим та інтерактивнішим.

«Донедавна учні навчалися на дуже старих ПК, які не тільки були повільними, а навіть становили небезпеку для здоров’я дітей. Ми постійно звертались, аби нам виділили нову техніку, втім тільки завдяки Сергію Нагорняку вдалося розв’язати це надважливе питання. Сподіваюся і на подальшу плідну співпрацю», –  зазначила Наталія Михайлівна.

Будьте першим, хто написав коментар!