Народний депутат України з робочим візитом відвідав Водяницьку громаду

Напередодні Дня Соборності України народний депутат Сергій Нагорняк відвідав Водяники, Ризине і Рижанівку. Спочатку нардеп завітав до школи у Водяниках та передав 7 моноблоків для комп’ютерного класу. Це сучасна техніка, що поєднує кілька пристроїв в одному корпусі, естетична і не займає багато місця.

«У цьому навчальному закладі, де навчається 66 дітей, було лише три комп’ютери та й ті вийшли з ладу. Їм вкрай необхідно було замінити стару техніку на нову. Тому ми обрали сучасні компактні пристрої. Вірю в те, що  віднині учні повноцінно займатимуться інформатикою, а заняття стануть цікавішими. Ми з командою розпочали програму оновлення «заліза» у школах 199-го округу, тож до кінця року нові комп’ютерні класи будуть у 13 навчальних закладах», — наголосив Сергій Нагорняк. 

Керівник Водяницької громади Руслан Каюк подякував народному депутату за його постійну увагу до проблем соціальної сфери громади.

«Така техніка для села дуже важлива, адже приноситиме велику користь як для учнів, так і для учителів», — сказав  Руслан Каюк.

Потому нардеп завітав до Рижанівки. Тут, у рамках програми Сергія Нагорняка «Ми любимо читати», фонд книгозбірні поповнився 30-ма новими книгами.

«Хоч молодь сьогодні дедалі більше інформації отримує із електронних джерел, втім, я переконана, що нові видання дозволять збільшити кількість читачів нашої бібліотеки. Дякуємо народному обранцю за оновлення книжкового фонду», — сказала директорка закладу Ольга Козюра.

Окрім того, цього дня в Рижанівському навчальному опорному закладі відбулося урочисте відкриття лінгафонного кабінету. Це спеціально обладнаний освітній простір, який створює оптимальні умови для самостійної навчальної роботи та розвитку навичок з іноземного мовлення. Загальна вартість проекту склала майже півмільйона гривень.

«Політика держави впродовж останніх років направлена на підсилення вивчення іноземних мов. Адже сьогодення диктує нам свої умови, однією із яких є володіння декількома іноземними мовами. Тому ця лінгафонна лабораторія буде використовуватися для вивчення іноземних мов. Школа має майбутнє!» — зазначив Сергій Нагорняк.

Насамкінець дня, народний депутат завітав на культурно-мистецький фестиваль «Кришталеве мереживо зимових свят», що відбувався в Ризиному.

«Хочу побажати миру, міцного здоров’я, добробуту й успішного розвитку невеликої, але згуртованої Водяницької громади. Цього року нам вдасться розв’язати глобальне й давно наболіле питання – будівництво дороги від Озірної до Жашкова. Завжди готовий відстоювати Ваші інтереси та допомагати із реалізацією інфраструктурних проектів», — сказав підкреслив  Сергій Нагорняк

Будьте першим, хто написав коментар!