До проекту «Ми любимо читати» долучили ще одну бібліотеку

  • 27.06.2021

27 червня у селі Чичиркозівка, яке входить до складу Ватутінської громади, відсвяткували День села.

На урочисті завітав народний депутат України Сергій Нагорняк, який у своєму привітанні відзначив коротку, але славну історію цього невеличкого села, а також побажав усім присутнім зберігати славні традиції, що існують у Чичиркозівці.

«Цього року нарешті ми змогли потроху повернутися до звичного життя і відсвяткувати цю важливу подію. Від себе хочу побажати усім присутнім здоров’я, довголіття та життєвої наснаги. Обіцяю докласти всіх зусиль задля розвитку громади та села», – сказав нардеп.

Сергій Нагорняк завітав на урочистості не з пустими руками. У рамках проекту благодійного фонду народного обранця, Чичиркозівська сільська бібліотека отримала комплект сучасних книжок українською мовою для дітей та дорослих.

«Ця ініціатива була започаткована відносно недавно, а ця книгозбірня є другою на моєму окрузі, в якій оновився книжковий фонд. Загалом, я планую долучити до цього проекту більшість сільськи бібліотек округу. Впевнений, що таким чином вдасться повернути інтерес читачів усіх вікових категорій до книги», – підкреслив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!